?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Починати писати пост в ЖЖ - це часом така мука, почнеш - і стреш, потім знову, і знову.

1. Університет. Більше тижня тому Універ відзначав день народження, і серед заходів "з нагоди" було урочисте засідання Вченої ради. Оскільки в мене ностальгія за студентськими роками, пішла я подивитися на цю оказію. Такої густоти професорів в мантіях зроду-віку не бачила, а вони всі разом ще й нудьгували і кимарили, час від часу зриваючись від сну різким рухом: коли засинаєш настоячи чи насидячи, і голова падає... Нашому деканові ще треба вчитися і вчитися непомітно дрімати: він сидів в першому ряду, обличчям до залу, і весь час засинав. Хоча це могла бути й така розвага для гостей. Дехто сидів в телефоні чи перемовлявся з колєґами; гірше було тим, хто не знав колєґ з мех-мату чи з біологічного - і поговорити не було про що.

Загалом гості були цікаві, і місцями послухати було цікаво. Але оті всі представлення одне одного, перечитування звань, промови про "Патріе декорі цівібус едукандіс" (це напис на фронтоні сучасного головного корпусу Універу, означає "Освічені громадяни - окраса батьківщини") страшенно все псували. В результаті мало хто залишився до кінця, купа пустих місць в залі, а на балконах взагалі нікого, крім танцюристів, двох дядьків і мене.

Якщо захід вже такий офіційний, то чому примусово не зігнали викладачів Універу? Це було б в стилі тої Вченої ради. Проте з мій факультет був ударником - нарахувала цілий ряд наших викладачів. Мабуть, вони найвитриваліші в слуханні промов і однотонних доповідей. Чому не роздавали печиво і цукорки?

Ну, не таким має бути день народження Універу, найкращого в світі Універу. Ніякого відчуття свята, ніхто з гордістю не вітав прохожих у вестибюлі з річницею. І для студентів ніяких розваг.

2. Покрова. У Львові на Покрови було аж два заходи. Ну, може, три. І то там мало людей було. Чому все так гнило? Львів культурною столицею величають, а деколи і піти нема куди - один театр Заньковецької чи не щоденну програму забезпечує.

3. Універ...  Вік живи - вік учись, ніколи не набридне. От, і ще. В мене був найкращий науковий керівник, чого всім бажаю, якщо ще не пізно; або: бажаю вам стати найкращим науковим керівником для когось. І гарних вам вихідних!

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
line_o
Oct. 19th, 2013 12:27 pm (UTC)
у нас є таке тенденція перетворити свято на траур )
тобі теж чудових вихідних
motaradi
Oct. 20th, 2013 08:59 pm (UTC)
Дякую :)
От вихідні й закінчилися.

А траурні свята - то так, чомусь вищих світу цього так і тягне до чорного.
( 2 comments — Leave a comment )